עדכונים חמים
עדכונים חמים
הזמר שלמה ארצי בחדרה
ראש העיר במופע

הזמר שלמה ארצי בחדרה

הופיע בפני אלפי צופים שגדשו את אולם האנרבוקס

שלמה ארצי

הזמר שלמה ארצי הופיע בפני אלפי צופים נלהבים שגדשו את היכל פיס “אנרבוקס” בחדרה. כזכור, לקראת סיום ההקמה של היכל “אנרבוקס”, התקיים בחדרה סקר תושבים שבירר מי הזמר האהוב על תושבי העיר. התוצאה הצביעה בגדול על שלמה ארצי, שהיה הזמר הראשון שנתן את הסכמתו להופיע בהיכל החדש בחדרה, הניצב בשורה הראשונה של האולמות הגדולים במדינה.

הקהל קיבל את ארצי באהבה, שר את מילות השירים ורקד בהתלהבות, ובתמורה קיבל מופע מושקע וגדוש פירוטכניקה, שניתן לבצע רק באולמות ובהיכלי מופעים גדולים אשר מעתה נכלל ביניהם גם האולם הרב-תכליתי לאירוע ספורט ומופעים בחדרה.

במהלך המופע פרגן ארצי להיכל המרהיב, וסיפר: “כשהגעתי הערב לאולם, כשהיה עדיין ריק, התלהבתי והתחלתי לצלם אותו.”

בתום המופע הביעו הצופים את התפעלותם מהאולם החדש והרעיפו שבחים על הסדר המופתי ששרר במתחם ובחניונים לפני ואחרי המופע.

ראש העיר צביקה גנדלמן: “אנרבוקס חדרה יהיה אחד ממוקדי ההופעות המובילים בישראל, ויארח את האמנים הגדולים בישראל לצד מופעים בינלאומיים. שלושת ההופעות הראשונות בהיכל נמכרו במלואן, מה שמוכיח עד כמה הקהל בעיר חיכה למקום הולם ולהיצע תרבותי מהשורה הראשונה, כפי שראוי לעיר ברמתה של חדרה.”

היכל “אנרבוקס”, המנוהל על-ידי החברה הכלכלית חדרה, מושקע מאד בסטנדרטים בינלאומיים. באירועי ספורט, תחרויות ואליפויות יכיל האולם כ-2,000 צופים, באירועי תרבות הוא מכיל כ-2,800 צופים, עם נגישות מלאה לאוכלוסייה עם מוגבלות.

ב-12 במרץ צפויה הופעה נוספת בהיכל, ואת הבמה יחלקו הזמרים מירי מסיקה ורותם כהן במופע חגיגי ומיוחד.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן