עדכונים חמים
עדכונים חמים
בשורה לתושבי אור עקיבא והסביבה

בשורה לתושבי אור עקיבא והסביבה

בשורה לתושבי אור עקיבא והסביבה: 

עמדת הבדיקה החדשנית של מכבי מגיעה לעיר ותוצב בקניון מקס אורות 

העמדה החדשנית מאפשרת ביצוע בדיקה ללא צורך בציוד מגן ותסייע במאמץ להגדיל את מספר הבדיקות המבוצעות מידי יום 

 

בשורה לתושבי אור עקיבא: החל מהיום תוצב עמדת בדיקה חדשנית שפותחה על ידי מכבי שירותי בריאות לטובת חברי מכבי תושבי העיר. העמדה תוכננה כך שהדגימות נלקחות בהפרדה מוחלטת בין הנבדק לדוגם, ללא מעבר אוויר, והיא מחוטאת בין בדיקה לבדיקה. הבדיקה מבוצעת פרונטלית, כך שאין צורך להגיע לבדיקה ברכב. העמדה תופעל חמישה ימים בשבוע וגם בימי שישי במידת הצורך למשך שמונה שעות בכל יום. בעמדה יוצבו שני דוגמים וסדרן והבדיקה בעמדה תתאפשר רק באמצעות הפנייה.  

 

במסגרת המאמצים להרחיב את מספר הבדיקות המבוצעות מידי יום ועל רקע העלייה בכמות החולים, מכבי מוסיפה את עמדות הבדיקה החדשניות, בנוסף למעבדות הבדיקה שפועלות כבר למעלה מחודשיים ברחבי מחוז השרון ובהן מתבצעות עשרות בדיקות מידי יום.  

 

העמדה החדשנית ללקיחת דגימות קורונה, מאפשרת תהליך נטילת דגימה סטרילי מרגע הזיהוי של הנבדק ועד העברת הדגימה למעבדה המרכזית של מכבי. במהלך הבדיקה, הדוגם שוהה בתא מבודד לחלוטין ללא מגע עם הנבדק ובהפרדה מוחלטת עם הסביבה החיצונית. כך, אין צורך בלבישת ציוד מיגון על ידי הדוגם. בסיום לקיחת הדגימה, מתבצע חיטוי של הציוד המחובר לעמדה באופן מידי ואוטומטי ובכך מתאפשר מעבר מהיר לביצוע בדיקה של הנבדק הבא. 

 

העמדה שפותחה על ידי מכבי כבר עוררה עניין רב בארץ ובעולם.  

 

במחוז השרון במכבי שירותי בריאות נשלחים סרטוני הדרכה לכל נבדק לפני הגעתו, שמסביר באופן קצר וקל על תהליך הבדיקה, המקום והשעה שנקבעו לו ואפילו קישור לוויז שמדריך כיצד להגיע למקום בו הוצבה העמדה. 

 

סיגל דדון – לוי ראש מחוז השרון: “פרסנו הבוקר מספר עמדות בדיקה חדשניות ומתקדמות כדי להגדיל את מספר הבדיקות המבוצעות מידי יום ולתת את השירות המהיר, היעיל והבטוח ביותר למטופלים שלנו. לפני כחודשיים, החלו מעבדות הבדיקה של מכבי בערי השרון לבצע עשרות בדיקות מידי יום ואנחנו נמשיך בהרחבת ביצוע הבדיקות ככל שיידרש במאמץ למנוע את התפשטות נגיף הקורונה”.  

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן