עדכונים חמים
עדכונים חמים
במרכז למשפחה ציינו את חנוכה במסיבה לילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם
בכניסה למסיבת חנוכה

במרכז למשפחה ציינו את חנוכה במסיבה לילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם

במרכז למשפחה שמפעיל אגף הרווחה של עיריית חדרה חגגו את חנוכה לילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם.

המרכז, שאותו מנהלת עו”ס שרה מייכור, פועל לשיפור איכות החיים של משפחות לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים, תוך הגברת תחושת השייכות הקהילתית ומתן מענים באמצעות קבוצות הורים ואחים, סדנאות, פעולות הפגה למשפחה, איגום והנגשת מידע וזכויות למשפחות.

המרכז למשפחה מהווה מטרייה יישובית עבור אוכלוסיית הילדים והנוער עם צרכים מיוחדים, תוך שיתופי פעולה משמעותיים עם כל הגורמים שעוסקים בתחום, ומשמש פלטפורמה בין-ארגונית המסייעת למשפחות במיצוי זכויות ושירותים קיימים ובבנייה משותפת של שירותים חסרים.

את מסיבת החנוכה חגגו ההורים וילדיהם במסיבה עליזה, עם מוזיקה בביצוע טדי פרנקל, ופעילות פרחים בהובלת ליזה ברוורמן. ההורים וילדיהם שרו, שזרו זרים, ובעיקר שמחו בשמחת החג.

את האירוע כיבד בנוכחותו סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה רומן גישר, שהתרשם מהפעילות ואמר, “חשוב לי שכל משפחה שיש לה ילד עם צרכים מיוחדים תכיר את המקום ותשתתף בפעילות הזו.”

המשפחות יצאו מהאירוע עם מתנות ומשחקים שתרמו הורי רשת הגנים לוגוס בהנהלת אינה קירייבה. אינה עלתה מאוקראינה לפני 10 שנים ונושא הצרכים המיוחדים נגע לליבה. היא הביעה את רצונה להמשיך את הקשר עם המרכז למשפחה גם בעתיד.

כמו כן נתרמו מארזי שוקולד וממתקים לחנוכה על-ידי ועד העובדים בבזק, ובנוסף למשחקים החדשים פינקו הורי גן לוגוס את המשפחות בממתקים וסופגניות.

לדברי שרה מייכור, לקראת השנה הבאה פועלים להקמת קבוצות והיצע פעיליות עם דגש על האבות, וזאת בנוסף לפעילויות שכבר קיימות להורים, לאימהות, לאחים ולסבים וסבתות.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן