עדכונים חמים
עדכונים חמים
במושבה מתנדבים בעלי ידי זהב – פ”ח – כרכור
הכירו את סיירת התיקונים

במושבה מתנדבים בעלי ידי זהב – פ”ח – כרכור

הכירו את סיירת התיקונים!

 

מתנדבים מהקהילה מסייעים בחידוש דירות של מי שידם אינה משגת.הסיירת מורכבת מקבוצת מתנדבים בעלי כישורי שיפוץ ובנייה תושבי המושבה.

הסיירת מסייעת בתיקון וצביעת דירות שהאגף לשירותי רווחה וקהילה מפנה אליהם. בעלי הדירות מוכרים לאגף והדירות הן בבעלותם האישית. התיקונים יכולים להיות קטנים כגדולים, החל מתיקוף ברז דולף ורשת חלון קרועה ועד צבע וטיוח בכל הבית.

הסיירת מורכבת מרכז מתנדב  – עזרא פיין וקבוצת מתנדבים, גמלאים, שכירים ועצמאיים ובניהם: אודי עדי, אליק אבידן, דני עדני, יורם ויתקון, מוטי תורג’מן, אנדרי קוזקוב, עמיחי שפירא ואייל יעקובסון.

עזרא פיין, רכז המתנדבים: “מי שהקים את הסיירת לפני מספר שנים היה בחור בשם עמית פיינגולד ואני התחלתי בתור מתנדב. כשהוא פרש הוא העביר את שרביט הניהול אליי. הסיירת מכילה מספר מתנדבים, כשכל אחד נמצא במקום שונה בחייו. חלקם פנסיונרים, חלקם עצמאיים וחלקם שכירים. אני מקבל פניות מעובדות סוציאליות של אגף הרווחה בפרדס חנה ומפנה את הפניות לסיירת. בחלק מהפניות אני מגיע לדירה עצמאית וכשמדובר בתיקונים גדולים יותר אנחנו מארגנים יום עד יומיים מרוכזים, מגיעים מספר מתנדבים ומבצעים את המלאכה. מדובר על תיקוני חירום – קטנים או גדולים (נזילות, שפכטל, ארונות שבורים) ובעצם כל התיקונים הנדרשים כדי שהבית יהיה נעים וראוי למגורים.”

הקבוצה התרחבה ועזרא חבר לנועם הרציג, יחד הם פתחו קבוצת ‘וואטסאפ’  לתושבי המועצה שמעוניינים לסייע ביום תיקונים חד פעמי שנקרא “פרויקט מהות”. ביום רביעי האחרון הקבוצה תיקנה וסיידה דירה של אזרחית ותיקה במערב המושבה. המשפחה הייתה מאושרת על השינוי המיוחל וההתחלה החדשה שאם המשפחה קיבלה בביתה. המתנדבים היקרים: נועם, דובי, אלון, לילך, קיקה, מיי ועזרא עמלו כל היום והתוצאות היו מרשימות.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן