עדכונים חמים
עדכונים חמים
בועז ביטון מונה לסגן ראש העירייה
התמונה אינה זמינה אתכם הסליחה
בועז ביטון מונה לסגן ראש העירייה

בועז ביטון מונה לסגן ראש העירייה

מועצת עיריית חדרה אישרה ביום רביעי אחר הצהרים את מינויו של יו”ר סיעת ש”ס במועצת העיר,בועז ביטון לסגן ראש העירייה. המועצה הצביעה ברוב של 13 חברים ו- 2 נמנעים. ביטון ישמש כסגן ראש עיריייה בשכר עפ”י סעיף 15 לחוק הרשויות.

מיד עם אישור המינוי מסר ביטון: לפני למעלה מ-7 שנים התחלתי את דרכי הציבורית כיו”ר תנועת ש”ס וכחבר מועצת העיר חדרה, בתחושת שליחות של נתינה, אוזן קשבת, עזרה וסיוע לכל תושב באשר הוא.את החינוך לכך ינקתי מבית הוריי – שהיה בית של נתינה, הקרבה ציבורית ועזרה וסיוע לכל דכפין. שבע שנים מלאות בעשייה עברו עליי ומילאו את יישותי, את רובם עשיתי מתוך הקואליציה העירונית, חלקם היו גם באופוזיציה, אך כולם היו בהתנדבות מלאה. למרות זאת הם היו בהתלהבות ובלהט של עשיה, במסירות ובנאמנות. אלו היו שנים מלאות סיפוק ותחושה עילאית בהן צעדנו יחד אני ושותפי לסיעה במועצת העיר – ניסים אביטן בקדנציה הקודמת ומשה אלמליח בקדנציה הנוכחית.

בישיבת המועצה שהתקיימה היום, ראש העיר מר צביקה גנדלמן נתן בי את אמונו ומינה אותי לסגן ראש העיר בשכר עפ”י סעיף 15 לחוק הרשויות. כ”כ בנושא אצילת תפקידים וסמכויות ראש העיר, מועצת העיר אישרה את האצלת סמכויות ראש העירייה אלי עפ”י סעיף 17 לחוק הרשויות המקומיות. אני מודה לראש העיר מעומק הלב על הבחירה ועל האמון ועל כך תודתי והוקרתי לו. אני מודה לחבריי היקרים, חברי מועצת העיר חדרה, שאישרו את בחירתי. ברכה מיוחדת אקבע לשותפי במועצת העיר ידידי כאח לי חבר הנהלת העיר משה אלמליח, אשר נושא איתי את מסע השליחות הציבורית, ולו חלק גדול בהצלחתי ובהצלחת התנועה הקדושה.

אני יודע את גודל השליחות, מבין את גודל האחריות, וממשיך עם הרבה להט לפעול במסירות ובאהבה למען הציבור היקר מכל גווני האוכלוסיה בחדרה. בכוחות משותפים ובשילוב ידיים נמשיך לפעול למען העיר ולשרת את תושביה ביודענו את מאמר חז”ל כי “פרנס המתמנה על הציבור לא שררה הוא נוטל, עבדות הוא נוטל”.

אני אמשיך בכל הכח, בדרך בה הלכתי בשנים האחרונות, דרך האמת והיושר, דרך של פחות דיבורים ויותר מעשים, דרך של דלת פתוחה ואוזן קשבת לכל פונה, למען חדרה טובה יותר, נעימה יותר, מאוחדת יותר ומכילה יותר. דרך של – “דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום”.

אני תפילה לבורא עולם שאזכה להמשיך ולשרת את הציבור בצניעות וענוה, באהבה ובמסירות, באחוה ואחדות, ברצון ובתקווה להצעיד קדימה את העיר חדרה ולהרים את קרן התורה והיהדות בעיר. אני תפילה בפני שוכן מעונה שייתן בי עוז ותעצומות לעבוד ולשרת את הציבור נאמנה. שלא תצא תקלה מתחת ידי, וחפץ ה’ בידי יצלח אמן”.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן