עדכונים חמים
עדכונים חמים
מתמודדים בכל החזיתות הרב שמעון משולם מונה לפרויקטור הקורונה לציבור החרדי בחדרה
הרב שמעון משולם

מתמודדים בכל החזיתות הרב שמעון משולם מונה לפרויקטור הקורונה לציבור החרדי בחדרה

עיריית חדרה בראשות ראש העיר צביקה גנדלמן, מינתה את הרב שמעון משולם לפרויקטור הקורונה בעיר חדרה לטובת הציבור החרדי והדתי בעיר ולרווחתו. הרב משולם (39), דמות מוכרת ומוערכת בחדרהוממייסדי קהילת “חניכי הישיבות” דרום העיר. בין השאר עובד כמפקח וכמשגיח כשרות בעיר, כונן חירום ביחידת האופנועים של “איחוד הצלה” ומתנדב בכיר בארגון “ידידים סיוע בדרכים”.

היכנסו של משולם לתפקיד מהווה בשורה של ממש. עד למינוי זה במשך כל תקופת הקורונה הציבור החרדי והדתי בעיר נתקל בלא מעט קשיים בירוקרטיים כאלה ואחרים, אשר יכלו להיחסך אם היה ממונה שאחראי על תחום זה.
כזכור, לפני כחודשיים החליט ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן,להקים צוות הסברה מיוחד בראשות הסמנכ”ל וראש מנהל חברה וקהילה, ד”ר אסנת ספורטה. המטרה הייתה לגבש רעיונות מידיים על מנת לעצור את שרשרת ההדבקה בעיר ולשתף את הקהילה ואת התושבים במאמצי ההסברה ובטיפול בקורונה, מתוך מטרה להציב את חדרה כעיר ירוקה.

הצוות כולל את חברי המועצה שי ברכה,משה אלמליח, רון שגן ובנצי נורדמן; את מנהל אגף החינוך שלומי דהן ומנהלת אגף נוצ”ץ הדר מרום, את הקב”ט העירוני אייל קופר ואת יועץ התקשורת של העירייה אבי מוססקו וכן את יועץ התקשורת של מנהל חבק”ל אסי קוטין.

הסלוגן שנבחר להוביל את קמפיין ההסברה הוא: “חדרתי לא מדביק חדרתי”, והוא ילווה את כל מרכיבי הקמפיין.

חבר המועצה משה אלמליח, אשר מכהן מטעם סיעת ש”ס בעיר ולקח על עצמו תוך שיתוף פעולה עם חבר המועצה בנצי נורדמןאת כל עניין ההסברה והטיפול בנגיף הקורונה במגדר הדתי והחרדי בעיר מסר:”אני שמח מאוד שהרב משולם נכנס לתפקיד זה. שמעון איש עשייה אמיתי ואני בטוח שהציבור הרחב בתוך זמן קצר ירגיש את השינוי המבורך.”

לדברי פרויקטור הקורונה הרב שמעון משולם:”אני שמח לקבל עליי תפקיד חשוב זה ומודה לכולם על האמון הרב שנתנו בי. בקרוב אציג תוכנית עבודה לחודשים הקרובים תחת מגבלות נגיף הקורונה. בנוסף, נמצא את הדרך הנכונה ביותר להתמודדות עם הנגיף במגזר החרדי והדתי, לטובת כלל אזרחי העיר חדרה.”

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן