עדכונים חמים
עדכונים חמים
מנכ”ל רשת החינוך של ש”ס ביקר במוסדות החינוך בחדרה
צילום: שלומי גבאי

מנכ”ל רשת החינוך של ש”ס ביקר במוסדות החינוך בחדרה

סקירה חינוכית

צילום: שלומי גבאי

ביום רביעי שעבר הגיע לביקור בחדרה מנכ”ל רשת החינוך של תנועת ש”ס “בני יוסף” הרב חיים ביטון, ששימש עד לאחרונה כמנכ”ל תנועת ש”ס.

את הביקור התחיל המנכ”ל בת”ת “להורות נתן”, שם ערך לו הצוות קבלת פנים חגיגית. בטקס השתתפו המנהל הרב שי מזרחי שליט”א וכן תלמידי הת”ת, אשר שרו שיר מיוחד לכבוד המנכ”ל. בהמשך ביקר בכיתה א’ של הרב יוסף גופר. המנכ”ל שאל את הילדים מספר שאלות על החומר הנלמד והתרשם מרמת הלימוד הגבוהה. לאחר מכן התבונן במיצגים היפים של תיבות נח שבנו ילדי הכיתה ופיארו את כותל המזרח.

בהמשך הסיור נפגש המנכ”ל עם ראש העיר צביקה גנדלמן, יחד עם המשנה לראש העיר בועז ביטון וחבר מועצת העיר משה אלמליח. במהלך הפגישה נסקרו ההצלחות וההישגים הגדולים של רשת החינוך של תנועת ש”ס בחדרה, כ”כ דובר על פרויקטים גדולים נוספים אשר סיעת ש”ס בחדרה מתכוונת לקדם בשנה הקרובה.

לאחר מכן הגיע המנכ”ל לת”ת “חפץ חיים”, שם קיבלו את פניו כלל תלמידי תלמוד התורה  בראשות המנהל המסור הרב יקיר יקותיאל כהן וכל אנשי הצוות. התלמידים השתתפו בשיר מיוחד אשר הכינו עבור הגעתו של המנכ”ל. לאחר מכן סייר המנכ”ל במספר כיתות והתלהב מאוד מתלמידי כיתה ג’ בראשות המחנך החשוב הרב יוסף חיים נדב, אשר הציגו מופע מרהיב ומושקע שריגש את כלל הנוכחים בחדר.

בהמשך הסיור הגיע המנכ”ל לבית ספר לבנות “תהילה” בשכונת גבעת אולגה, שם קיבלו את פניו תלמידות בית הספר בראשות המנהלת שפרה קדוש ואנשי הצוות. המנהלת ערכה סיור מקיף ברחבי בית הספר לכל המבקרים. המשלחת השתוממה מפינת הזיכרון לזכר מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק”ל, אשר סיימו להקימה בתקופה האחרונה. בהמשך ראו מיצגים שהכינו הבנות לרגל המבצע הארצי “קול הכבוד”. לבסוף הוקרנה מצגת המסכמת את הפעילות הברוכה של בית הספר.

בתום הסיור הוזמן המנכ”ל לארוחת צוהריים בישיבה לצעירים “אור יוסף”, שבה השתתף גם רבה הראשי של חדרה הגאון רבי ישראל מאיר ביטון שליט”א, אשר בירך את המנכ”ל על עשייתו ודאגתו הברוכה למוסדות החינוך בעיר חדרה.

בסיום דבריו אמר הרב חיים ביטון שהסיור הותיר בו רושם רב מאוד ושיבח את בועז ביטון ואת משה אלמליח על עשייתם הגדולה והברוכה למען כלל תושבי חדרה.

 

 

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן