עדכונים חמים
עדכונים חמים
חתימה דיגיטלית לעסקים

חתימה דיגיטלית לעסקים

 

 

חתימות דיגיטליות משמשות לאימות זהות של אדם. הם הפכו יותר ויותר פופולריים בשנים האחרונות מכיוון שהם מאפשרים לך לחתום על מסמכים במחשב, בטאבלט או בסמארטפון. חתימות דיגיטליות משמשות גם אתרי מסחר אלקטרוני כדי לאמת את זהות המשתמשים. בעת ביצוע רכישה, ההזמנה שלך נשלחת אוטומטית לשרתי החברה ומאומתת בחתימה הדיגיטלית שלך. חתימה דיגיטלית היא סוג של אימות אלקטרוני המאפשר לחתום לחתום דיגיטלית על מסמך ולאפשר לנמען לאמת את תקפות החתימה. חתימה דיגיטלית היא צורה של אימות אלקטרוני המאפשר לחתום לחתום דיגיטלית על מסמך ולאפשר לנמען לאמת את תקפות החתימה. חתימות דיגיטליות משמשות בתעשיות מרובות כמו בנקאות, פיננסים, שירותים משפטיים, בריאות וממשל.

חתימה דיגיטלית 

חתימה דיגיטלית היא טכניקה קריפטוגרפית המאפשרת לחתום לצרף את זהותו האלקטרונית למסמך או להודעה באופן שכל אחד יוכל לאמת את זהות החותם ולזהות את המסמך כלגיטימי. השימוש בחתימות דיגיטליות נמצא בעלייה מאז הצגתן בשנת 1998. כאשר עסקים, ממשלות ואנשים מסתמכים עליהן יותר ויותר, הן הפכו לכלי חשוב בחיים האישיים והמקצועיים כאחד.חתימה דיגיטלית היא דרך לחתימה אלקטרונית או “להעיד” על האותנטיות של מסמכים אלקטרוניים ונתונים אלקטרוניים אחרים. ניתן להשתמש בחתימה דיגיטלית בדרכים רבות, כגון אימות זהות החותם ואישור שימוש במפתחות דיגיטליים. ניתן להשתמש בחתימה דיגיטלית גם כדי להגן על מידע על ידי הצפנתו. חתימה דיגיטלית עשויה להיווצר על ידי אדם, תוכנת מחשב או מכשיר אחר עם יכולות אבטחה מספקות.

דרך נפוצה לחתום על מסמכים והסכמים באופן אלקטרוני

חתימות דיגיטליות הופכות להיות דרך נפוצה לחתום על מסמכים והסכמים באופן אלקטרוני. הם מאפשרים אימות קל יותר של הצדדים המעורבים במסמך. החתימה הדיגיטלית היא תהליך של חתימה דיגיטלית על מסמך או הסכם באמצעות טכניקות הצפנה כגון hashing, הצפנה ותעודות דיגיטליות. ניתן לאמת חתימות דיגיטליות על ידי כל מי שברשותו המפתח הציבורי ששימש ליצירתן. לעתים קרובות נעשה שימוש בחתימות דיגיטליות עם עסקאות מסחר אלקטרוני וחוזים דיגיטליים, אך ניתן להשתמש בהן גם למטרות אחרות כגון עסקאות לא פיננסיות כמו הצבעה או קמפיינים של מימון המונים. חתימות דיגיטליות הופכות יותר ויותר פופולריות במקום העבודה. הם משמשים כדי לפשט את תהליך החתימה על מסמכים באופן אלקטרוני. חתימות דיגיטליות עברו כברת דרך, אבל עדיין יש להן כמה מגבלות ופגמים. יש צורך לנקוט באמצעי אבטחה על מנת למנוע הונאה דיגיטלית וגניבת זהות.

חתימות דיגיטליות מאובטחות ונוחות למשתמשים, במידה וגם אתם רוצים חתימה כזאת לעסק מוזנים ליצור קשר עם חברת Easy2sign. הם משמשים לעתים קרובות עבור עסקאות, חוזים ומסמכים. החתימה הדיגיטלית קיימת מאז שנות ה-80. החתימה הדיגיטלית הראשונה נוצרה על ידי דוד חאום כדרך לחתום על הודעות ללא צורך לחתום עליהן פיזית בעט. החתימה הדיגיטלית הראשונה שימשה גם בשנת 1991 בארצות הברית כאשר התקבל חוק שחייב את כל העסקים להחזיק בחתימה דיגיטלית ברשומות שלהם. בעתיד, חתימות דיגיטליות צפויות להיות נפוצות יותר ויותר. הם ישמשו במקום חתימות פיזיות כמו חתימה על מסמך בעט או חתימה על המחאה בעט דיו. חתימות דיגיטליות אינן מוגבלות רק למסמכים. הם יכולים לשמש גם למטרות תקשורת כמו שליחת דואר אלקטרוני או הודעת טקסט. עם חתימות דיגיטליות, תוכל להגן על פרטיותך וסודיות המידע שלך, מה שחשוב במיוחד כשמדובר במידע רגיש כמו רישומי בריאות, נתונים פיננסיים וכו’. חתימה דיגיטלית היא אחד ממקרי השימוש הפופולריים ביותר בכלי כתיבת AI במקום העבודה כיום.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן