עדכונים חמים
עדכונים חמים
החשיבות של קישורים חיצוניים לקידום האתר שלכם 

החשיבות של קישורים חיצוניים לקידום האתר שלכם 

הקישורים החיצוניים הם חלק בלתי נפרד מהקידום האורגני.

כל מי שקרא מעט על קידום אתרים אורגני בגוגל ככל הנראה שמע גם על קישורים חיצוניים. נכון לכתיבת שורות אלה, הקישורים החיצוניים הם חלק בלתי נפרד מהקידום האורגני. קשה מאוד להצליח לקדם אתר במנועי החיפוש מבלי לדאוג שיהיו קישורים חיצוניים חזקים. אך עדיין יש לא מעט אנשים שונים שלא מבינים את החשיבות של קישור חיצוני. אז רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, אנו ננסה להסביר לכם מדוע זה כל כך חשוב.

מה זה קישורים חיצוניים?

עוד לפני שנכנס אל תוך העולם של הקישורים החיצוניים – האם אתם יודעים מה זה? קישור יוצא הוא בעצם הפנייה שמתבצעת מאתר חיצוני לאתר שלכם. אפשר לראות את הקישור היוצא כסוג של המלצה של אתר מסוים על אתרכם. גוגל עצמה הגדירה את הקישורים החיצוניים כאחד מתוך שלושת הפרמטרים הכי חשובים. כך שאם אתם לא מאמינים לנו, כדאי לכם להאמין למה שגוגל אומרת. בסוף על פי הקביעה של גוגל ייפול או יקום האתר שלכם.

כיצד קישורים חיצוניים מסייעים?

לאחר השלב של בניית אתרי וורדפרס מגיע השלב שבו תצטרכו להתמקד בקידום. הדרך הראשונה שבה קישורים חיצוניים יכולים לסייע היא בהבאת גולשים לאתר. אם תדעו לפרסם את הקישורים באתרים הנכונים, גולשים שונים עשויים להקליק עליהם. ברגע שגולש מקליק על הקישור באתר החיצוני הוא מגיע אוטומטית לאתרכם. המשמעות היא שתוכלו לקבל מכך לא מעט תנועה אל תוך האתר. אך כמובן שזוהי לא הסיבה המרכזית שבגללה תרצו להוציא קישורים חיצוניים לאתרכם.

קישור חיצוני משמש כסוג של המלצה של אתר מסוים על האתר שלכם. גוגל מבחינתה רוצה לדאוג כי האתרים הכי טובים יופיעו ראשונים במנועי החיפוש. אם מספר רב של אתרים “ממליצים” על האתר שלכם בביטוי מסוים סימן שהוא באמת אתר טוב. לפיכך גוגל תדאג לקדם את אתרכם במנועי החיפוש למקומות הראשונים. כך תוכלו בדרך לגבור על כל מיני אתרים אחרים שלא דאגו לקישורים חיצוניים. זוהי הסיבה המרכזית שבגללה חשוב להקפיד להוציא קישורים חיצוניים מאתרים אחרים לאתר שלכם.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן