עדכונים חמים
עדכונים חמים
תרומה משביעת רצון לצוותי “הלל יפה”

תרומה משביעת רצון לצוותי “הלל יפה”

לצ’פר את הצוותים שממשיכים לעבוד מסביב לשעון ולספק פרנסה למסעדות בזמן הסגר – עמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה סייעה בהשגת תרומה של 500 מנות אוכל ממסעדות הפועלות בחדרה, שחולקו לאורך השבוע לצוותי המרכז הרפואי הלל יפה. נדיבות טעימה.

התרומה הייחודית והמפנקת היא פרי יוזמה, שהעלו חברי עמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה, אשר ראו את הצורך להעניק, פעם נוספת, אהבה והערכה  לצוותי הרפואה והסיעוד ב”הלל יפה”.

“בגל הקורונה הראשון צוותי הרפואה והסיעוד בכל בתי החולים, ובכלל זה ב”הלל יפה” זכו לפרגון ולחיבוק מהציבור הרחב. בגל  הנוכחי, העניין פחת משמעותית, זאת למרות שעבודת הצוותים  הרפואיים הפכה למורכבת, מתמשכת, שוחקת ומאתגרת יותר”, כך על פי משה מורג, יו”ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה. “אחת מחברות הועד המנהל שלנו בעמותה, אשת העסקים טלי פייגלין, הציעה שנפנק את הצוותים בארוחות ממסעדות, ובכך הרווח יהיה כפול – לצוות בבית החולים, העושה במלאכת קודש מתמשכת, ולבעלי המסעדות ועובדיהם, שעוברים אף הם תקופה קשה מבחינה כלכלית. ליוזמה נענה אחד מידידי העמותה, שמיד התנדב לממן את כל הפרויקט בעצמו באופן מלא ובשמחה רבה. האיש ביקש להישאר בעילום שם.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן