עדכונים חמים
עדכונים חמים
רפואה של שנת 2020 – במרכז הרפואי הלל יפה
דר דנה אירגה, אחראית המרפאה בהלל יפה

רפואה של שנת 2020 – במרכז הרפואי הלל יפה

מרפאה חדשה לייעוץ אונקו-גנטי נפתחה במרכז הרפואי
הלל יפה”. תיתן אבחון ובהתאם מעקב וטיפול בתסמונות סרטן אישי

 

מרפאה חדשה לייעוץ אונקו-גנטי נפתחה בחודשים האחרונים ב”הלל יפה”. המרפאה נותנת שירות לנשים חולות סרטן שד, שחלה, סרטן רחם, וכן סרטני לבלב ומעי גס.

“הגנטיקה כיום מהווה את עתיד הרפואה, עומדת בחזית ומאפשרת מגוון רחב של בדיקות וייעוציים,” מסבירה ד”ר דנה אירגה, רופאת נשים, מומחית בגינקולוגיה ומיילדות וכן מומחית בגנטיקה רפואית. “מהפכת הגנום האנושי בתחילת שנות האלפיים אפשרה התפתחות טכנולוגיות חדשות של ריצוף גנטי אשר השתכללו עם השנים, ובעקבותיהן השתפרה היכולת לאבחן את הגורם הגנטי למחלה באופן פרטני. המטרה באבחון הגנטי היא לאפשר רפואה מותאמת אישית לכל אישה, באופן שיאפשר מתן טיפול בהתאם למאפיינים הגנטיים הספציפיים שלה.”

לאלו מתווסף מרכיב נוסף חשוב והוא מעקב מותאם למטופלת ובני משפחתה. דהיינו, במידה שקיים סיפור משפחתי, ניתן ייעוץ גם לסביבתה הקרובה של האישה, ואף המלצה לביצוע בירור לקרובי משפחה נוספים, בהתאם לצורך.

שירותי המרפאה מצטרפים למערך הענף של השירותים הניתנים במסגרת מרפאות החוץ של מחלקת נשים באגף נשים ויולדות במרכז הרפואי הלל יפה.

את הייעוץ, כאמור נותנת ד”ר אירגה, והוא יכלול פגישה ראשונית או שיחת טלפון שבה יוחלט על מכלול הבדיקות הגנטיות הנדרשות, והמשך מעקב, שיותאם לכל מטופלת בהתאם לנתוניה.

איך מגיעים?

בעת ההגעה למרפאה יש להצטייד בהפניה של הרופא המטפל וכן בטופס התחייבות של המבטח הרפואי (ייעוץ גנטי הינו שירות הניתן במימון הקופה עם טופס התחייבות מתאים). המרפאה פועלת כרגע בימי שלישי בכל שבוע, במתחם מרפאות החוץ של בית החולים.

לתיאום תור יש ליצור קשר עם מוקד זימון תורים של המרכז הרפואי בטלפון 04-7744252 או ב- 6742*.

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן