עדכונים חמים
עדכונים חמים
קורסי החייאת תינוקות במרכז הצעירים
קורס החייאת תינוקות חשוב לכל אדם

קורסי החייאת תינוקות במרכז הצעירים

קורס חובה לכל אדם באשר הוא

במסגרת הפעילות של עיריית חדרה לטובת משפחות צעירות בעיר, מקיים מרכז הצעירים העירוני “טורבינה” קורסי החייאת תינוקות וילדים. לנוכח חשיבות הנושא והדרישה הרבה, נפתח קורס חדש מדי חודש, מה שכבר הפך למסורת מבוקשת במרכז הצעירים בחדרה.
הקורס מועבר על-ידי מדריך מקצועי, ובמסגרתו לומדים ההורים את פעולות ההחייאה ברמה תיאורטית ומעשית באמצעות סימולציה על בובות דמויות אדם מבוגר ותינוק. הקורס, המוצע בעלות מסובסדת של 20 שקלים, נמשך כשלוש שעות המקנות כלים להורים, החל מזיהוי מצבי חירום, דרך ביצוע פעולות החייאה ועד כמובן יצירת סביבה בטוחה עבור הילדים והתינוקות. עוד מהנושאים הנלמדים בקורס: חבישה, טיפול בכוויות, טיפול במקרים של טביעה, טיפול במקרה של חבלת ראש, טיפול במקרים של חנק והרעלה ועוד.

—————————

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >>

https://chat.whatsapp.com/C9c7nTDRh7b9skSU4gZs1R

 

במרכז הצעירים העירוני מדגישים כי מדובר בקורס חובה לכל אדם באשר הוא, מאחר שהוא מקנה כלים להתמודדות במגוון מצבים מסכני חיים. בנוסף, הקורס מעלה את רשת הביטחון החברתית והאישית שלנו כחברה וכיחידים. בסוף הקורס המשתתפים מקבלים תעודת מעבר קורס החייאה.
תחום המשפחות הצעירות הוקם לאור העלייה בנתוני ההגירה החיובית לעיר, ומיקומה של חדרה בעשירייה הפותחת של הערים הזוכות לקלוט אוכלוסייה חדשה. לאור נתונים אלה מקדמת העירייה תוכניות שיקלו על תושבים חדשים את המעבר והקליטה בחדרה, וביניהם גם הקמת תחום משפחות צעירות הפועל כחלק מאגף נוצ”ץ (נוער צבא צעירים), המאתר משפחות צעירות אשר מתכננות להעתיק את מקום מגוריהן לחדרה או שעברו לעיר לאחרונה, ומציע להן סיוע בהתאקלמות בעיר בצורה מונגשת ונעימה אל מול שירותי הרשות השונים, וכן מידע ופעילויות שונות המתקיימות בעיר.
כחלק מהיערכות העירייה לקליטת התושבים החדשים גובשה תוכנית רב-תחומית שבמסגרתה מקבל כל תושב חדש אמצעי קשר לקבלת מידע על העיר, השירותים השונים, מוסדות חינוך, בריאות, פעילויות תרבות ופנאי, וכל יתר המענים המותאמים לצרכיו ולצורכי משפחתו, וכן ליווי ותמיכה בעת המעבר ובשלבי הקליטה.
צעירים ומשפחות צעירות אשר עברו לחדרה בשנה האחרונה מוזמנים להתעדכן בדף הפייסבוק של מרכז צעירים בפעילויות המוצעות, אשר קורסי החייאה לתינוקות וילדים נכללות בהן, או להיעזר ברכזת התחום, נופר בוינג’ו ממרכז הצעירים העירוני “טורבינה”
טל’ 04-6331787.

תגובה אחת

  1. סויסה הגב

    לשמוע פרטים של הקורס

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן