עדכונים חמים
עדכונים חמים
נחנך מבנה הפגייה החדש והממוגן במרכז הרפואי הלל יפה
הפגיה החדשה בהלל יפה - מבנה ממוגן וחדש

נחנך מבנה הפגייה החדש והממוגן במרכז הרפואי הלל יפה

קבלת פנים חמה לעולם נחנך מבנה הפגייה החדש והממוגן במרכז הרפואי הלל יפה

לאחר כשנה וחצי של עבודות בינוי אינטנסיביות חנך המרכז הרפואי הלל יפה בניין חדש וממוגן לפגייה. עלות המבנה ותכולתו מסתכמת בכ-25 מיליון שקלים.

שטח רחב ידיים עבור לקוחות זעירים

המעבר למבנה החדש והמודרני שבנייתו החלה ביוני 2018 והושלמה קצת לפני תחילתו של גל הקורונה הראשון, נעשתה בימים שבהם מערכת הבריאות נאבקת בנגיף הקורונה, ומהווה בשורות טובות למטופלים הזעירים, הוריהם והסביבה כולה.

המבנה החדש הוקם בסיועם של קרן לגסי הריטג’, CIA הולנד, משרד הבריאות והמרכז הרפואי הלל יפה עצמו. המבנה ממוגן כולו ושטחו משתרע על כאלף מ”ר – שטח הגדול כמעט פי שלושה משטח המבנה הישן, מה שאפשר את הגדלת מספר המיטות מ-19 ל-26 עריסות. במידה שיעלה צורך, המבנה יכול לאכלס 34 עריסות, כולן באזור ממוגן, וכן יכול להכיל גם את יחידת היילודים.

מבנה הפגיה בהלל יפה – חדש וממוגן

מלבד המבנה החדש, כל הציוד הוחלף ושודרג בציוד חדיש מהמשוכללים ביותר בעולם; נרכשו אינקובטורים דואליים חדשים, מכונות הנשמה מתקדמות ועוד, זאת על מנת להעניק לפגים ולבני משפחותיהם תנאי אשפוז מתקדמים ושהות נוחה ומתאימה לזמן ממושך. בנוסף, הוקם “חדר טרום שחרור” שבו רשאים ההורים לשהות יום-יומיים עם ילדם טרם שחרורם מהפגייה, על מנת לאפשר להם הסתגלות טובה ורגועה יותר לקראת יציאתם הביתה, לשאול שאלות ולקבל עזרה מהצוות הרפואי בכל הנוגע לטיפול הראשוני ביילוד.

ד”ר מיכאל פלדמן, מנהל מחלקת יילודים ופגים: “זהו חלום שהתגשם. המבנה החדש והממוגן מאפשר לנו להעניק את התנאים האופטימאליים ביותר לפגים ולבני משפחותיהם השוהים בפגייה זמן רב. אין לי ספק שהאמצעים הטכנולוגיים החדישים, המבנה המרווח והמודרני, לצד מקצועיותם ומסירותם של צוות המחלקה, שעושים לילות כימים, יספקו את הטיפול המקצועי והטוב ביותר עבור הקטנטנים שלנו.”

ד”ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה: “לאחר השקעה כספית עצומה ותכנון רב אני שמח וגאה לעמוד כאן, בבניין הפגייה החדש והמפואר. גם במתכונתה הקודמת, זכתה הפגייה להישגים מרשימים בכל הנוגע לאיכות הטיפול בפגים. אני משוכנע שמבנה חדש ומשודרג זה יספק מעטפת מקצועית ואישית למטופלינו הזעירים ולהוריהם.”

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן