עדכונים חמים
עדכונים חמים
מנהלת חדשה ליחידה לאונקולוגיה ב”הלל יפה”
דר ולריה סמניסטי

מנהלת חדשה ליחידה לאונקולוגיה ב”הלל יפה”

ד”ר ולריה סמינסטי תנהל יחידה אשר נותנת מענה היקפי נרחב למטופלים הנדרש לכך בחדרה והסביבה. ד”ר סמניסטי: “האתגר כאן הוא רב, חשוב לי לתת מענה היקפי לכל מטופל ומטופל”

ד”ר ולריה סמינסטי עלתה לארץ לפני כ-15 שנה והיא תושבת חיפה. בתום לימודי הרפואה ביצעה התמחות בילדים ולאחר מכן בקרדיולוגית ילדים. עם הגעתה לישראל, ולאחר שעברה את מבחני הרישיון הנדרשים לעיסוק ברפואה, החליטה לבצע התמחות נוספת, הפעם בתחום התובעני של אונקולוגיה. את ההתמחות, אותה ביצעה בבית החולים רמב”ם בחיפה, סיימה בהצטיינות, ושימשה במהלך 13 השנה האחרונות, כמתמחה ולאחר מכן רופאה בכירה באונקולוגיה במרפאת גידולי מערכת העיכול (ובעיקר סרטן הלבלב) של “רמב”ם”. היא חתומה על מחקרים בתחום סרטן הקיבה, הלבלב קיבה ודרכי השתן, וחברה באיגוד האונקולוגיה הישראלי, האמריקאי והאירופאי.

כאמור, היחידה לאונקולוגיה של המרכז הרפואי הלל יפה הוקמה בשנת 2013, ונותנת כיום מענה ליותר מ-2500 מטופלים בסביבת בית החולים.

בין תוכניותיה של ד”ר סמניסטי: הגדלת  צוות היחידה לאונקולוגיה והגדלת המתחם שבו ניתנים כיום הטיפולים, זאת בשל הגידול הרב במספר המטופלים. עוד בכוונתה להתחיל מחקרים קליניים, להמשיך מחקרים קיימים ולבצע מחקרים פנימיים, וכן לקיים ישיבות מולטי-דיסציפלינריות בתחומים מערכת העיכול, אורולוגיה ופולמונולוגיה.

“נכנסתי ליחידה שצורכי מטופליה רק הולכים וגדלים,” מציינת ד”ר סמניסטי, “האתגר כאן הוא רב, וחשוב מאוד להגדיל את כוח האדם המטפל, וכן להגדיל את המרחב בו ניתנים הטיפולים. אני יודעת שקיימות תוכניות להרחבת פעילות היחידה לטובת המטופלים בה. לי כרופאה חשוב כי יינתן מענה היקפי לכל הבא בשערינו.”

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן