עדכונים חמים
עדכונים חמים
מחנכים את הדור הבא ברפואה – המרכז הרפואי הלל יפה
פרסי הוקרה למרצים מצטיינים

מחנכים את הדור הבא ברפואה – המרכז הרפואי הלל יפה

הוענקו פרסי הוקרה למרצים מצטיינים מטעם הפקולטה לרפואה שבטכניון בחיפה

בכל שנה מקיים המרכז הרפואי הלל יפה את טקס הענקת פרסי הוקרה למרצים מצטיינים מטעם הפקולטה של הטכניון בחיפה במעמד עמיתים ומשפחות המצטיינים. השנה, בשל נגיף קורונה, נאלצו לצמצם את מספר המוזמנים לטקס, אך על הטקס עצמו לא פסחו.

בטקס, העניקו דיקן הפקולטה לרפואה- פרופ’ אילון אייזנברג, וד”ר מיקי דודקביץ –  מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, תעודות הוקרה של הפקולטה בצירוף שי מתנת בית החולים.

32 הרופאים היו ממחלקות: אורתופדיה, נשים ויולדות, ילדים, קרדיולוגיה, גסטרואנטרולוגיה, דימות, פנימית, יילודים ופגים, כירורגיה, אף-אוזן-גרון, התפתחות הילד, פסיכיאטריה ומחלות זיהומיות.

בדברי הפתיחה ציין פרופ’ איילון את המספר המכובד ביותר של מורים מצטיינים מקרב “הלל יפה”, אשר עולה בהתמדה משנה לשנה, זאת לצד עלייה מבורכת גם במינויים אקדמיים, אשר הוא מקווה כי תישמר גם בעתיד.

ד”ר מיקי דודקביץ, הדגיש כי הוא וכל צוות בית החולים גאים מאוד בהישגי המרצים המצטיינים, וכי הוא שמח שלמרות אתגר הקורונה נמצאה הדרך לציין באופן פומבי את ההוקרה על עשייתם המסורה והחשובה להנחלת דור העתיד של הרפואה בישראל.

בסיום הטקס העניק פרופ’ אילון לד”ר יעל קופלמן, מנהלת המכון לגסטרואנטרולוגיה, פרס הוקרה מיוחד – פרס אלרעי למצוינות, זאת על פעילות יוצאת דופן בחינוך רפואי לשנת תש”פ.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן