עדכונים חמים
עדכונים חמים
מוקדי סיוע לתושבים – מערכת החינוך – חיסונים לבני 60 + – מרכז שליטה קורונה יישובי וסיוע למבודדים – פיקוח והסברה
התמונה לא זמינה אתכם הסליחה

מוקדי סיוע לתושבים – מערכת החינוך – חיסונים לבני 60 + – מרכז שליטה קורונה יישובי וסיוע למבודדים – פיקוח והסברה

פרדס חנה כרכור סגר שלישי במושבה

 

סיווג המועצה המקומית פרדס חנה כרכור “צהוב” עם ירידה במספר המאומתים במהלך השבוע האחרון. נכון להיום 75 מאומתים ו- 444 מבודדים.

 

מרכז שליטה קורונה יישובי:

עובדי המועצה ממשיכים לאייש את מרכז שליטה קורונה יישובי בפעילות התשאול. בכך להביא לקטיעת שרשרת ההדבקה במושבה ולצמצם את התחלואה ולצד זאת בודקים אם מי ששוהה בבידוד זקוק לסיוע מצד הרשות. נוכח העלייה במספר המאומתים תגברה השבוע ראש המועצה, הגר פרי יגור, את צוות מרכז השליטה וביצעה שיחות רבות עם תושבים השוהים בבידוד.

מערכת החינוך:

מכיוון שסיווג הרשות “צהוב”, הלימודים במוסדות החינוך במושבה ימשיכו להתקיים בדומה למתכונת שהתקיימה בשבועות האחרונים. בהתאם לכך: הלימודים בגני הילדים, בכיתות א’-ד’, במסגרות החינוך המיוחד והצהרונים ימשיכו לפעול במתכונת הרגילה. גם כיתות ה’ עד י”ב ימשיכו ללמוד באותה מתכונת כפי שלמדו בשבועות האחרונים.

מוקדי סיוע:

גם במהלך הסגר השלישי המועצה מעמידה לרווחת התושבים את מוקדי הסיוע בתחומי התנדבות וקהילה (טל’: 04-8209727), מוקד שירות פסיכולוגי חינוכי (טל’: 054-4767426), מוקד חינוכי להורים ותלמידים (ווטצאפ: “053-3662236 ) ומוקד רשותי 106 הזמין 24/7. שאר המוקדים יהיו זמינים בימים א’-ה’ ובין השעות 08:00-16:00.

פיקוח, אכיפה והסברה:

לצד פעילות הפיקוח, השיטור העירוני ומשטרת ישראל המועצה ממשיכה בביצוע הסברה נרחבת ברשתות, בשלטי חוצות ובעיתונות המקומית. צוותי הפיקוח בשטח ממשיכים לצד האכיפה לחזק ולחדד את הנחיות משרד הבריאות, שביניהם: שמירה על ריחוק של שני מטרים בין אדם לאדם, שמירה על היגיינה ועטיית מסיכה במרחב הציבורי וכמובן תקנות הסגר הנוכחי.

מידע לציבור וחיסונים במושבה:

באתר המועצה מרוכזים תחת באנר “עדכוני בנוגע לנגיף הקורונה” מגוון ההנחיות, השירותים החיוניים ועדכוני המועצה הקשורים להתמודדות עם נגיף הקורונה. במועצה מציינים כי בימים אלו, עם הגעת החיסונים ותחילת מתן החיסונים לגילאי 60+ ציבור התושבים מתבקש ללכת ולהתחסן! בהמשך כמובן תחוסן גם האוכלוסייה הכללית. הודעה על מתן החיסונים תתקבל ישירות מקופות החולים. בתוך כך במועצה קוראים לציבור התושבים במושבה להתחסן, רק כך נוכל למגר את התחלואה ולשוב במהרה למסלול החיים.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן