עדכונים חמים
עדכונים חמים
למנוע את התפשטות נגיף הקורונה

למנוע את התפשטות נגיף הקורונה

זה בידיים שלנו

צוותים של פיקוד העורף, בשיתוף אגף אכיפה וביטחון של העירייה, חילקו חומר הסברה על דרכי ההתמודדות שנועדו למנוע את התפשטות נגיף הקורונה

מנכ”ל העירייה יעקב זיגדון ויו”ר מינהל חברה וקהילה ד”ר אסנת ספורטה ערכו מפגש עם קבוצת חיילי וחיילות מילואים של פיקוד העורף, והודו להם על סיועם במידע והסברה לתושבי חדרה בנושא ההתגוננות מנגיף הקורונה.

בשיתוף פעולה עם אגף אכיפה וביטחון של עיריית חדרה סיירו צוותים של פיקוד העורף ברחבי העיר וחילקו חומרי הסברה מגוונים. בין היתר תלו כרזות עם הנחיות, חילקו פליירים, מסיכות הגנה, משרוקיות לילדים, ובעיקר עמדו על חשיבות ההקפדה בקיום ההנחיות.

“זה בידיים שלנו”, הסבירו, “כדי שנוכל לצמצם את ההדבקה, עלינו לנהוג בזהירות ולהקפיד על כללי מח”ש: מסכה, מרחק, שטיפת ידיים”.

יחד עם צוותי פיקוד העורף סיירו גם מנהל אגף אכיפה גיל שלמה והקב”ט העירוני אייל קופר, שהובילו את הצוותים למוקדים כמו מרכזים מסחריים, מתחמי קניות ומזון, חנויות, וכן שכונות שבהן ידוע על עלייה באחוזי ההידבקות.

לדברי הקב”ט העירוני, הפעילות ההסברתית מתבצעת, בהנחיית ראש העירייה, צביקה גנדלמן  ובמקביל לפעילות האכיפה של פקחי העירייה שעברו הסמכה והם בעלי סמכות לאכיפת הנחיות הממשלה והעמידה בתקנות התו הסגול בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כל זאת במטרה לעצור את התפשטות הנגיף.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן