עדכונים חמים
עדכונים חמים
יום האחות הבינלאומי ב”הלל יפה”: אחות ויחידה! 

יום האחות הבינלאומי ב”הלל יפה”: אחות ויחידה! 

יום האחות הבינלאומי ב”הלל יפה”: אחות ויחידה! 

יום האחות הבינלאומי במרכז הרפואי הלל יפה נחגג בהצדעה מתוקה ל  771 אחים ואחיות שעושים עבודה מסורה לאורך כל השנה. דינה פיינבלט מנהלת הסיעוד: “יש לנו צוות מנצח, גאה באופן אישי בכל אחד ואחד מהם” 

הם עומדים מול משפחות ומטופלים יום-יום , שעה-שעה: מסבירים, חובשים, מנחמים, ובעיקר- מטפלים. 771 אחים ואחיות עובדים במרכז הרפואי הלל יפה, מתוכם 493 בעלי תואר ראשון,  152 בעלי תואר שני  ו- 5 בעלי תואר שלישי. ה- 12 למאי הוא הים שלהם, יום האחות הבינלאומי, שנחגג השנה, במרכז הרפואי הלל יפה ובכלל, בסימן ההכרזה על שנת 2020 כשנת האחות. 

למספרים המרשימים האלו תוסיפו גם את הנתון של 452 אחים ואחיות שהם בעלי הכשרה על בסיסית (הכשרה מקצועית לתחום מסוים) וכן כ- 50 פרויקטים ומחקרים שונים בתחום האקדמי שנעשו על ידי צוות סיעודי בשנה החולפת וקיבלתם את סטטיסטיקה מפוארת של צוות סיעודי שמטפל בכל מי שמגיע לשערי המרכז הרפואי יום יום ומקבל את הטיפול המסור ביותר.  

“יום האחות הבינלאומי החל היום הוא הזמנות מצוינת להגיד להם פשוט תודה”, אומרת דינה פיינבלט מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי הלל יפה, “אבל, מעבר לתודה, זה יום שגורם לי באופן אישי לעצור רגע, בתוך כל התקופה המורכבת הזאת שעברנו בגלל נגיף קורונה, להביט בצוותי הסיעוד שלנו ב’הלל יפה’ ופשוט להרגיש גאווה. ללא ספק יש לנו צוות מנצח”.  

לרגל היום החגיגי הסתובבה הנהלת הסיעוד, יחד עם ועד הסיעוד (בראשותו של פנינה ביטון, אחות אחראית ביחידה לטיפול נמרץ כללי) , ביקרו בכל מחלקה ויחידה וחילקו לצוותי הסיעוד באופן אישי תשורה סמלית ומתוקה בצירוף ברכת הוקרה על העשייה הענפה.  

את היום המרגש חתמה תמונה קבוצתית של הנהלת המרכז הרפואי הלל יפה עם ועד הסיעוד ששלחו ברכה לבבית במיוחד לכל האחים והאחיות. 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן