עדכונים חמים
עדכונים חמים
המרכז הרפואי הלל יפה נצבע בבוקר יום שלישי באור מיוחד
יום המעשים הטובים המרכז הרפואי הלל יפה

המרכז הרפואי הלל יפה נצבע בבוקר יום שלישי באור מיוחד

מתחם חגיגי לרגל “יום המעשים הטובים”.

המרכז הרפואי הלל יפה יום המעשים הטובים

בהפקה משותפת של עיריית חדרה (אגף אתו”ס, מחלקת אירועים) ובית החולים, הגיעו החל משעות הבוקר עובדי עיריית חדרה להעניק לעובדי בית החולים קפה, מאפה, שתיה קרה ומארז שוקולד מיוחד מבית היוצר של מית”ר נירים – גוונים של מתוק. המתחם קושט בבלונים, שטיח אדום, ולאורך כל שעות היום נוגנה במקום מוזיקה כולל הופעות חיות.

עובדי בית החולים נענו בשמחה להפתעה, ולמעלה מאלף מהם הציפו את המתחם וקיבלו את המתנות. מתנדבי העירייה, ביניהם מנהלי אגפים ומחלקות, איישו את דוכני הכיבוד לאורך כל שעות היום, ועשו זאת בהצלחה מרובה. גם ראש העיר צביקה גנדלמן והמנכ”ל יעקב זיגדון שמחו מאוד לקבל על עצמם לזמן קצר את תפקיד מגישי הכיבוד והשתייה ופינקו את עובדי בית החולים, ביניהם מנהל המרכז הרפואי ד”ר מיקי דודקביץ, המנהל האדמיניסטרטיבי ד”ר אמנון בן משה, ומנהלת הסיעוד דינה פיינבלט.

ד”ר דודקביץ ציין כי יום המעשים הטובים הוא יום מבורך וחשוב מאוד, וזאת גם הזדמנות מצוינת לברך על שיתוף הפעולה המבורך עם עיריית חדרה לאורך כל השנה.

————————

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >>

https://chat.whatsapp.com/C9c7nTDRh7b9skSU4gZs1R

—————————

ראש העיר צביקה גנדלמן הביע שביעות רצון מההיענות הרבה של עובדי עיריית שהתנדבו לקחת חלק ביום המעשים הטובים. גנדלמן: “שמחנו על שיתוף הפעולה עם המרכז הרפואי “הלל יפה”, שבמסגרתו זכינו להוקיר טובה לצוותי הרפואיים ולעובדי בית החולים, ולהביע את הערכתנו על עבודתם המאומצת והמסורה בכל עת, ובעיקר בתקופת הקורונה”.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן