עדכונים חמים
עדכונים חמים
“הלל יפה” מציג: “חגיגת בת מצווה- בהפתעה”

“הלל יפה” מציג: “חגיגת בת מצווה- בהפתעה”

ליה מזרחי בת ה- 12 מכרכור מאושפזת מזה כשבועיים במחלקה כירורגית א’ במרכז הרפואי הלל יפה לאחר שעברה שלושה ניתוחים מורכבים בשל התפוצצות אפנדציט. כוחות העזר במחלקה גילו שיש לה יום הולדת והחליטו, יחד עם מזכירת המחלקה והמרכז החינוכי במחלקת ילדים, לארגן לה מסיבת הפתעה מרגשת במיוחד- אותה תזכור ליה לתמיד. שיהיה במזל טוב!

בזמן שכל חבריה עסוקים בלימודי זום ובמתווה החזרה לבית הספר, ליה מזרחי בת ה- 12 מכרכור מאושפזת מזה כשבועיים במחלקה כירורגית א’ במרכז הרפואי הלל יפה לאחר שעברה לא פחות משלושה ניתוחים מורכבים בעקבות התפוצצות אפנדציט.

עובדות כוח עזר במחלקה- עדנה עזורה ונדא ג’ורבאן, גילו שיש לליה יומולדת 12 ומיד יידעו את מזכירה המחלקה, נטלי פלאח. שלוש הנשים החלו להתארגן ולחשוב כיצד יוכלו לחגוג לליה את בת המצווה שלה בתקופה מורכבת זו. נטלי פלאח, מזכירת המחלקה, פנתה למחלקת ילדים ולמרכז החינוכי בראשותה של עופרה אברג’יל ויחד נרתמו כולם לחגיגה. בנוסף פנתה נטלי למספר זמרים בבקשה להפתיע את ליה בסרטון ברכה לרגל בת המצווה. הזמר בר צברי נרתם לבקשה ושלח ברכה מוקלטת מרגשת לליה.

בשעות הבוקר נכנס צוות המחלקה יחד עם צוות המרכז החינוכי, שמלווה אותה במשך כל תקופת אשפוזה מבחינה חינוכית, רגשית וטיפולית, לחדרה של ליה, עם בלונים, מתנות מחדר המתנות של “הלל יפה” ומתנות נוספות שקנו העובדות מכספן האישי, ועוגת מספרים מרשימה שהכינה עבורה מחנכת היסודי במרכז החינוכי, דנה בויאנג’ו.

ליה התרגשה מאוד ואמרה: “הופתעתי מאוד מהמחווה של הצוות. לא ציפיתי בכלל שידעו שאני חוגגת היום בת מצווה ובטח שלא יביאו לי מיוזמתן בלונים, מתנות ועוגה. אין ספק שבחיים לא אשכח את יום ההולדת הזו”.

האם חגית הודתה לצוות בהתרגשות רבה ואמרה: “זה לא מובן מאליו לקבל כזו אהבה ונתינה מצוות המחלקה והמרכז החינוכי שעושים לילות כימים למען המטופלים המאושפזים. בתקופה זו של הקורונה, אני בטוחה שלא היינו יכולים לחגוג בצורה טובה יותר את בת המצווה מחוץ לבית החולים”.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן