עדכונים חמים
עדכונים חמים
“הלל יפה”: החלו במתן המנה השנייה לחיסון נגד נגיף הקורונה

“הלל יפה”: החלו במתן המנה השנייה לחיסון נגד נגיף הקורונה

שלושה שבועות מיומו הראשון של מבצע החיסונים נגד נגיף קורונה, החלו במרכז הרפואי הלל יפה היום, ה- 10.1.2021, במתן המנה השנייה של החיסון, כנדרש.

כ- 60% מכלל עובדי המרכז הרפואי קיבלו את המנה הראשונה ובימים הקרובים צפויים לקבל  את המשכה. בכדי לציין את המשך האירוע ההיסטורי קיבל כל מתחסן במתנה ספל וצמיד ממותג “התחסנתי לקורונה”.

בתוך כך, בבית החולים פועלות שתי מחלקות למאומתי קורונה כשהן בתפוסה מלאה. נכון להיום מאושפזים 58 מטופלים מתוכם 31 במצב קשה ( 5 מונשמים), 16 במצב בינוני והשאר קל.

 

ד”ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה:” אנו מתקדמים בשני מישורים למיגור תחלואת הקורונה– מישור המניעה ומישור הטיפול. אני שמח על ההיענות הרבה של הצוותים שלנו למתן החיסון, ובמקביל מודאג מהעלייה בכמות המטופלים ומחומרת מחלתם במחלקות הקורונה שלנו. אנו עומדים בפני פתיחתה מחדש של מחלקה נוספת לטיפול בחולי קורונה, ומשמעות הדבר היא סגירתה של מחלקה פנימית ועליה נוספת בעומס הרב שבהן. אני קורא לציבור להמשיך ולהקפיד על כללי הריחוק החברתי, עטית המסכה וההיגיינה האישית וכמובן, ללכת להתחסן. כולי תקוה, שאם נפעל כאמור נחזור בקרוב לשגרת חיינו.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן