עדכונים חמים
עדכונים חמים
 בשיתוף העיריה מסיעים למרותקי הבית להתחסן

 בשיתוף העיריה מסיעים למרותקי הבית להתחסן

כללית ועמותת מתנדבי חדרה

עיריית חדרה והעומד בראשה ראש העיר צביקה גנדלמן יצאו במבצע חיסון הזהב ודואגים לשינוע קשישים, מוגבלי תנועה ומרותקי בית. ארגון מתנדבי חדרה נבחר ע”י העירייה לבצע את המשימה החשובה, הארגון מפעיל מוקד טלפוני ומתנדבי הארגון משוחחים עם הקשישים שעדיין לא התחסנו, מרגיעים אותם ומתאמים איתם נסיעה מונגשת לחיסון ב”נכוניות” ) רכבים מיוחדים המותאמים להסעת נכים ).

האחיות במוקד החיסונים של כללית בחדרה מגדילות לעשות ומחסנות את הקשישים המרותקים ללא שיצטרכו לצאת מהרכב. אחות מחסנת יורדת אל הרכב, מתשאלת את המטופל,מבצעת את החיסון ומבקשת להמתין במקום 15 דקות.

באחד המקרים  בצהריים הגיע דוד ישוע, בן ה 80 להתחסן נגד קורונה במוקד של כללית בחדרה. דוד הגיע למוקד באמצעות רכב מיוחד,”נכונית”, של עמותת מתנדבי חדרה.

האחות סאוסן שמנהלת את מוקד החיסונים של כללית בחדרה ירדה לחסן את דוד ברכב המיוחד וזאת בשל הקושי שלו להתנייד.

ד”ר ארז ליבל, מנהל מחוז שרון שומרון של כללית: “כללית משתפת פעולה עם עירית חדרה ועמותת מתנדבי חדרה על מנת לסייע למרותקי הבית להתחסן נגד קורונה. התארגנות זו מאפשרת לנו להעניק חיסון לאוכלוסיות בסיכון, שזו דרכם היחידה להתחסן ובכך להיות מוגנים מהנגיף. האחיות של כללית נוהגות באמפתיה ובהמון חמלה ולא פעם אף יוצאות ממוקד החיסונים לחניה על מנת להקל על המתחסנים”

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן