עדכונים חמים
עדכונים חמים
כ-100 אזרחים הגיעו להתנדב בשפך נחל אלכסנדר במסגרת שבוע המתנדבים השנתי של רשות הטבע והגנים

כ-100 אזרחים הגיעו להתנדב בשפך נחל אלכסנדר במסגרת שבוע המתנדבים השנתי של רשות הטבע והגנים

ביום שישי האחרון (4.12) בשעות הבוקר קיימה רשות הטבע והגנים פעילות התנדבות מיוחדת בחוף בית ינאי, במסגרת שבוע ההתנדבות השנתי שלה. במסגרת הפעילות, הזמינה הרשות את הציבור הרחב לבוא ולסייע בעקירה של טיונית החולות, צמח פולש התופס את מקומם של מיני הצומח המקומיים, וחלקם אף אספו פסולת ואשפה שהשאירו מטיילים אחרים באזור, ופסולת שנפלטה מהים. כ-100 מתנדבים מהאזור ומכל הארץ הגיעו והשקיעו מזמנם על מנת לעזור לצמחייה המקומית.

הפעילות התקיימה במסגרת שבוע המתנדבים השנתי של רשות הטבע והגנים, במהלכו קיימה הרשות מגוון פעילויות התנדבות באתריה השונים המתאימות לכל המשפחה ומאפשרות לכל המעוניין לבוא לסייע בשמירה על ניקיון הטבע הישראלי. סך הכל הגיעו מעל ל-400 מתנדבים להתנדב בפעילויות השונות שקיימה רשות הטבע והגנים ברחבי הארץ.

רשות הטבע והגנים מפעילה מעל ל-1000 מתנדבים קבועים המסייעים לעובדי הרשות בשמירה על הטבע והמורשת בישראל, ועשרות אלפי מתנדבים המגיעים לפעילויות התנדבות חד יומיות במסגרת קבוצתית או כחלק מימי התנדבות מיוחדים. המתנדבים עוסקים במגוון גדול של משימות, כמו הכוונת והדרכת מטיילים, סיוע בטיפול בבעלי חיים שתחת אחריות הרשות, מגוון משימות של תחזוקת שטח וסיוע לפקחים.

שרון גולן הרשקוביץ, מנהלת תחום התנדבות ברשות הטבע והגנים: “זוהי השנה השלישית שבה אנו מציינים את שבוע המתנדבים. חשוב לנו להגיד תודה למתנדבים הקבועים שלנו. זה תמיד מחמם את הלב לראות את המחויבות והמסירות שבה אנשים פועלים למען הטבע והמורשת. אנחנו שמחים לספק למשפחות את החוויה של התנדבות בטבע –  להתנתק לרגע מהמסכים ולבלות יחד, ועל הדרך לעשות משהו טוב”.

 

השארת תגובה

שומרים על הסביבה כחלק מהפעולות שנעשות ע”י אגף שפ”ע ובמענה לפניות תושבים אל הוועדה לאיכות

המשך קריאה »
;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן