עדכונים חמים
עדכונים חמים
לקראת ט”ו בשבט יזמו ועדת איכות הסביבה ואגף שפ”ע מבצע נטיעות משותף
צילום עצמי מימין עוהד סיני והרב צדקה

לקראת ט”ו בשבט יזמו ועדת איכות הסביבה ואגף שפ”ע מבצע נטיעות משותף

עץ בחצר – צל על המדרכה

ועדת איכות הסביבה במועצת פרדס חנה כרכור, בראשותו של יו”ר הוועדה חבר המועצה עוה”ד אביעד סיני, בשיתוף פעולה עם אגף שפ”ע בראשותו של סגן ראש המועצה הרב צדקה ומחזיק תיק שפ”ע, יזמו מבצע נטיעות “עץ בחצר = צל במדרכה”.

במסגרת המבצע הוזמנו משפחות תושבים לפנות למחלקת איכות הסביבה על מנת לקבל עצים שיינטעו בחצר ביתם אשר גובל לרחוב.

לנטיעת העצים מטרה חשובה מאין כמוה. העץ נותן צל המפחית את הטמפרטורה בימי הקיץ, תורם לטיהור האוויר וליצירת חמצן וירוק בעיניים. לשם כך הוקצו מאות עצים ושיחים משלל סוגים.

עוה”ד סיני מסר כי הוא שמח מאוד על שיתוף הפעולה ומודה לחברי צוות העצים בוועדת איכות הסביבה וכן לקרן אשכנזי שמרכזת את הנושא, לשירה מנהלת הקיימות, לגור האגרונום וליתר הגורמים המובילים את הנושא.

עו”ד סיני הוסיף, “מרגע שנבחרתי להוביל את תחום איכות הסביבה, קידמנו ללא לאות את נושא הטבע העירוני בכלל ובפרט את הוספת העצים למושבה.

אנו רואים בנטיעת העצים פעולה חשובה ביותר לאור התחממות האקלים והיתרונות הברוכים הנוספים אשר מעניקים העצים. נפעל לקדם נטיעות נוספות בהמשך.”

הרב צדקה ביקש להודות לצוותים העוסקים במלאכה הסביבתית החשובה זו ולאנשי אגף השפ”ע על כל הסיוע וקידום הנושא המבורך: “אגף השפ”ע בראשותי יקדמו הנושאים הסביבתיים ואת הירוק בעיניים.”

 

 

 

 

 

 

 

השארת תגובה

שומרים על הסביבה כחלק מהפעולות שנעשות ע”י אגף שפ”ע ובמענה לפניות תושבים אל הוועדה לאיכות

המשך קריאה »
;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן