עדכונים חמים
עדכונים חמים
רשת BBB מציעה ללקוחותיה המבורגר ביונד הטבעוני
בורגר ביונד - BBB - צילום גליה אבירם

רשת BBB מציעה ללקוחותיה המבורגר ביונד הטבעוני

גם ביום הטבעונות הבינלאומי רשת BBB מציעה ללקוחותיה המבורגר ביונד הטבעוני

לרגל יום הטבעונות הבינלאומי, המצוין מדי שנה באחד בנובמבר, מציעה רשת BBB ללקוחותיה המבורגר ביונד בורגר, גם במשלוחים ובשירות TA.

ביונד בורגר – BBB צילום גליה אבירם

ביונד הוא המבורגר טבעוני על בסיס חלבון אפונה ומוגש עם ירוקות קלאסיים מעל- עגבנייה, מלפפון חמוץ, חסה ובצל. מחיר המנה 68 ₪.

ברשת BBB מציינים כי בשנים האחרונות מורגשת עליה בדרישת הלקוחות למנות צמחוניות וטבעוניות  8-9%!   ניתן לייחס עובדה זו למגמת הצריכה למוצרי מזון  מן הצומח, וכן לעובדה כי בקרב המשפחות המתארחות, לרוב יהיה בן משפחה או יותר, שיעדיפו מוצר שאינו בשרי.

לדברי אילן פנחס, השף הראשי של רשת BBB: ” כרשת המבורגרים מובילה, המקפידה על איכות, ביצענו מספר מבחני טעימה, ושמחנו לגלות את אהדת הקהל כלפי הביונד בורגר. מדובר במוצר טוב, אמין וטעים. ההחלטה לשלב אותו בתפריט נבעה מרצוננו להגדיל את היצע המנות ללקוחותינו, בשילוב מוצר שאינו בשרי. בשנים האחרונות אנו מבחינים בנטיית הלקוחות, גם אוכלי הבשר וגם אלה שלא, לצריכת חלבון, שאינו  מגיע דווקא מן החי, אלא גם מהצומח. במקרה הנוכחי, שמחנו להכיר אופציה ראויה וטעימה, שבפיתוחה הושקעו משאבים רבים. אנחנו מאוד מאמינים במוצר ואוהבים אותו, ומרגישים שמדובר בפתרון מעולה עבור קהל לקוחותינו.”

קבוצת BBB נמצאת בבעלות אנשי העסקים רון שולמן, ירון ישראל, טל יתום, שגיב אברמסון ואהובה תורג’מן המשמשת גם כמנכ”לית. הקבוצה מנהלת בשיטת הזכיינות את רשתות מסעדות ההמבורגרים BBB, מוזס ובורגרים. סה”כ מפעילה הקבוצה כ- 100 מסעדות ברחבי הארץ.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן