עדכונים חמים
עדכונים חמים
חוזרים למגרש

חוזרים למגרש

הכדורגל שוב איתנו, ובהפועל חדרה סיימו שבוע מתיש של מו”מ מול השחקנים * השורה התחתונה: מרבית השחקנים חתמו על הסכם קיצוץ, ההערכה היא שכולם יחזרו * משחק הפתיחה בפלייאוף: מול נס ציונה בנתניה בתחילת יוני * המאמן שרון מימר: “לוקח זמן להתרגל למציאות החדשה, אבל ברגע שעולים על הדשא, שוכחים את הכל”

 

שחקני חדרה חוזרים לפעילות

 

לאחר חודשיים של הפסקה, הכדורגל חזר. בשבוע שעבר הודיעה מנהלת ליגת הכדורגל כי קבוצות ליגת העל והלאומית קיבלו היתר לחזור לאימונים מלאים, ללא הגבלות מגע, ופירסמה כי משחקי ליגת העל יתחדשו רשמית בסוף חודש מאי.

לא בטוח שעבור הפועל חדרה זו הייתה בשורה טובה. ראשי הקבוצה הבינו כי למעשה הקורונה עשויה “לחסוך” להם תשלום משכורות עד לסיום העונה, אבל בסופו של דבר גם הם – כמו כל מי שמתעסק בספורט – שמחו לחזור לפעילות.

מרגע קבלת ההודעה נכנסו בהנהלת הקבוצה למרתון של שיחות עם השחקנים, שכולם הוצאו לחופשה ללא תשלום, על מנת להגיע לפשרה בנוגע לשכר עד סיום העונה. בדיוק כמו ברוב קבוצות הליגה, גם במקרה של חדרה המו”מ לא עבר בשקט, לא מעט “דם רע” עבר בין הצדדים ומסרים רצו בתקשורת, אבל בסופו של דבר נראה כי כל השחקנים יחזרו, וחדרה תעמיד בפלייאוף התחתון סגל מלא.

נכון לרגע סגירת העיתון (רביעי) נותרו רק 3 שחקנים שטרם סיכמו עם המועדון: מוחמד אבו פאני, חגי גולדנברג ולוסיו. כל יתר השחקנים חתמו על הסכם קיצוץ, שנע סביב ה-40 אחוזים.,

בתחילה התכוונו במועדון לקצץ לשחקנים 50 אחוזים, השחקנים דיברו על 20, אבל ככל שהימים עברו והאימונים התחדשו, יותר ויותר שחקנים הבינו ששווה להם להתפשר מאשר להעביר את הקיץ עם עורכי דין ותביעות.

משחק הפתיחה של חדרה בפלייאוף התחתון יהיה ביום שלישי, 2/6, באיצטדיון בנתניה מול סקציה נס ציונה, ועל מנת להגיע מוכנים תקיים הקבוצה שלושה משחקי אימון: מחר (שישי, 10:30) מול הפועל חיפה, בשישי הבא מול קרית שמונה ובשלישי לאחר מכן מול הפועל כפר סבא.

כמובן שעל מנת לחזור השחקנים צריכים להיות בבידוד ביתי עד לסיום העונה. המשמעות: הם יכולים לצאת למשחקים ולאימונים, אבל מעבר לזה הם צריכים לשהות בבית עם המשפחה הגרעינית שלהם.

למרות המצב הנוח בטבלה, בחדרה לא רוצים להתבזות בפלייאוף התחתון ויעשו הכל על מנת לסיים את העונה במקום השביעי או השמיני. המאמן שרון מימר, שעזר במאמצי הפשרה מול השחקנים, גם הסכים לחוזה מקוצץ וכזכור – מבחינתו מדובר גם בעונה הבאה.

מימר התייחס לחזרה למגרשים ואמר: “נכון שאנחנו המאמנים לא צריכים על פי חוק להיות בבידוד, אבל ברור שאנחנו גם שומרים. זה אושר גדול לחזור לעשות את מה שאנחנו אוהבים, ואני בטוח שכל מי שמתעסק בענף רוצה מאוד לחזור לשחק. לוקח זמן להתרגל למציאות החדשה, אבל ברגע שעולים על הדשא, שוכחים את הכל”.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן