3 חודשים פטור מארנונה לעסקים בפרדס חנה כרכור!

3 חודשים פטור מארנונה לעסקים בפרדס חנה כרכור!

מחלקת עסקים

 

לצד הטבות המדינה נערכים במועצה עם סל הטבות לבתי עסק מקומיים

קהילת העסקים המקומיים שלנו עוברת ימים לא פשוטים. חשיבותם של העסקים לכלכלה המקומית ויצירת מקורות תעסוקה משמעותיים וחשובים לחוסנה של המושבה.

בהתאם לתיקון החקיקה אשר התקבל השבוע, המועצה תבטל את חיובי הארנונה לחודשים מרץ, אפריל ומאי 2020. הפטור יינתן בהתאם לקריטריונים שנקבעו בחוק.

לצד הטבות המדינה, ראש המועצה הגר פרי יגור הנחתה את הדרג המקצועי להיערך עם סל הטבות לעסקים המקומיים, מעבר לתוכנית הסיוע של המדינה.

לאחר סיום עבודת הצוות המקצועי יפורסם סל ההטבות לעסקים בצורה מלאה.
בעלי העסקים הזכאים יקבלו עדכון ממחלקת הגבייה במהלך החודש הקרוב.

כזכור עם פרוץ משבר הקורונה, שיגרה ראש המועצה מכתב לכל בעלי העסקים במושבה שכלל סל הטבות שיסייע להם לצלוח את משבר הקורונה.

המסמך כלל פעולות לטווח המידי, המרוכזים על ידי אגף הכספים בראשותה של גזברית המועצה אורלי ירדן. בטווח המידי תינתן אפשרות לדחיית תשלומי ארנונה, שכר דירה, קנסות ואגרות שילוט ל-15 במאי 2020. נוסף על כך המועצה תקדים תשלומים לספקים מקומיים, תקפיא הליכים משפטיים והוצאות לפועל לעסקים מקומיים.

כל זאת ועוד, המסמך כלל פעולות בטווח הביניים והארוך, אותן מובילה המחלקה לקידום ורישוי עסקים בניהולה של ליליאן נעמה טולדנו. יוקם פורום עסקים מקומיים לקידום שיתופי פעולה וחיזוק הכלכלה המקומית, ויינתן “פטור מתור” וקיצור הבירוקרטיה באמצעות מסלול מהיר לבעלי העסקים מול אגפי המועצה השונים. הפורום יבחן קידום “כרטיס תושב” שיקנה לתושבים הנחות בעסקים המקומיים וביצוע הכשרות מקצועיות שיעזרו לבעלי העסקים לצאת מחוזקים מהמשבר.

בעלי עסקים, לתקנות וטופס ביטול ארנונה היכנסו לאתר המועצה.

השארת תגובה

לבן זאת אמירה. אמירה של חיוביות ואופטימיות, ניקיון ואור.

לבן זאת אמירה. אמירה של חיוביות ואופטימיות, ניקיון ואור.  אם תעצבו בצורה נכונה ופונקציונלית, התחושה הזו תלווה אתכם כל פעם שתפתחו את דלת ביתכם ובכל פעם שתזמינו אורחים    חג שבועות, חג הביכורים הוא חג שמדגיש את כל המתנות שקיבלנו מהטבע: הפירות והירקות בשלים לקטיף, הכל פורח סביב. בתקופה זו עם ישראל הגיע למעמד הר סיני ועבר טהרה לפני קבלת התורה. בשל כך החג הזה יותר מתמיד מסמל טוהר, ניקיון, פריחה ונתינה. הצבע הלבן, שמזוהה עם האלמנטים הללו, הוא הצבע הדומיננטי בשבועות, ואם גם אתם מזדהים עם החג הזה ואוהבים את הלבן, תוכלו לעצב את ביתכם באווירת שבועות קסומה שתלווה אתכם כל הזמן. עיצוב בלבן יכול להיות מאתגר, אבל מאוד משתלם לאוהבי המראה הנקי והקלאסי.  כאשר מחליטים לעצב כך, חשוב להימנע מבנאליות ומשעמום של העין בשימוש בצבע הלבן בלבד. מומלץ להשתמש בו כרקע הבסיסי לעיצוב ולהוסיף לפחות אלמנט אחד צבעוני בחלל.   מאחר שהלבן נוטה “להשטיח“ את העיצוב ולהפוך הכל לדו–מימד, אלמנט כזה שיקפיץ את הכל מעלה ויצור עניין, לרוב העין תתביית עליו מייד כאשר נכנסים לחלל.  מעבר לאלמנט דומיננטי, ישנה אפשרות ליצור איזשהו קונטרסט בחלל (אם נאמר חדר הרחצה כולו לבן, ניתן לבחור ריצוף שחור ולבן), כך שגם אם לא השתמשתם בצבע עז –עדיין יצרתם עניין.   כשמעצבים בלבן, שילוב של טקסטורות וחומרים שונים הוא חשוב מאוד. לעיתים אין צורך באלמנטים עזים ודומיננטיים כדי “לשבור“ את הלבן ולתת לו קונטרה: שילוב טקסטיל עם דוגמה ייחודית, ידיות בגימור זהב, נברשת בצבע אחר – כל אלו בעדינותם תורמים לגימור של העיצוב הסופי.  אחד הדברים שיותר משתלבים עם לבן (ובשבועות בפרט), אלו מוטיבים של טבע, שהולכים נהדר על רקע הלבן. עציצים עם צמחייה ירוקה יכניסו לבית תחושה של התחדשות ורעננות; שילוב אלמנטים של עץ וקש ייחברו עוד יותר לטבע ולתוצר הטבעי שהאדמה מספקת לנו – גם חמימות וגם טבעיות לא מאולצת שמשתלבת נהדר יחד. 

המשך קריאה »
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר

דילוג לתוכן