עדכונים חמים
עדכונים חמים
עיריית חדרה מזמינה את תושבי העיר לקחת חלק ביצירת שינוי חברתי וסביבתי

עיריית חדרה מזמינה את תושבי העיר לקחת חלק ביצירת שינוי חברתי וסביבתי

עיריית חדרה קוראת לתושבים להתנדב לפעילות “נאמני ניקיון” ולסייע בשמירה על ניקיון העיר ועל חזותה.

במסגרת הפרויקט “נאמן עירוני” יוכלו תושבים שיוסמכו לתפקיד ליצור שינוי חברתי וסביבתי בעיר, באמצעות תיעוד אירועים בזמן אמת, דיווח על אירועים, פעילות הסברה ומניעה ועוד.

את המיזם מוביל אגף אכיפה וביטחון בניהולו של גיל שלמה, ובמסגרתו יקבלו המתנדבים הכשרה שתסמיכם לשמור על ניקיון המרחב ציבורי ושיפור איכות החיים בו. באגף פונים לציבור בקריאה: “אם נמאס לכם לראות אנשים שמלכלכים את הסביבה, אתם מוזמנים להיות חלק מפרויקט נאמני ניקיון ולעבור הכשרה ללא עלות, שתסמיך אתכם לתפקיד נאמן עירוני.”

בעיריית חדרה מסבירים כי לנושאים הסביבתיים יש השלכה ישירה על איכות החיים של התושבים, וכי המיזם נועד להעלות את המודעות ולגייס נאמני ניקיון שיהיו שותפים בהגנה על הסביבה ושיפור איכות החיים בעיר.

נאמני הניקיון יעברו הדרכה של אגף אכיפה וביטחון, ויפעלו מול המוקד העירוני 106. נאמני ניקיון הם אזרחי העיר מעל גיל 24 שהוסמכו לתפקיד, ומתוקף סמכותם רשאים לסייע באכיפת החוק באמצעות דיווח למוקד העירוני על עבירות סביבתיות.

המעוניינים מוזמנים להירשם ולמסור פרטיהם במייל danaa@hadera.muni.il, וכן באתר העירייה www.hadera.muni.il וביישומון TikTak. המתאימים בלבד יזומנו להכשרה כנאמני ניקיון תחת המוטו “נאמני ניקיון – העיניים של הסביבה”.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן