עדכונים חמים
עדכונים חמים
עבודות תשתית ופיתוח בשדרות האביב בבית אליעזר

עבודות תשתית ופיתוח בשדרות האביב בבית אליעזר

העירייה מבצעת עבודות תשתית ופיתוח בשדרות האביב בבית אליעזר, רחוב חשוב בהנגשת השכונה הוותיקה והתיכון

במסגרת סיור מקצועי שערך ראש העירייה צביקה גנדלמן בשדרות האביב בשכונת בית אליעזר על מנת לעמוד מקרוב על תחילת הסלילה ברחוב, בישר ראש העירייה כי בימים הקרובים יחלו עבודות גם ברחוב הפרדס. עם תחילת הסלילה נכנסו עבודות התשתית והפיתוח בשדרות האביב להילוך גבוה.

השבוע נסללה שכבה ראשונה של אספלט, מרחוב יפה נוף לרחוב הרימונים ומרחוב הרימונים עד הר הנגב. לקראת הסלילה נסגרו הכבישים זמנית במקטעי העבודה, והתושבים הוכוונו בהסדרי תנועה חלופיים.

העבודות בשדרות האביב מבוצעות בהמשך לפיתוח רחוב יפה נוף. כזכור, לקראת סיום פרויקט יפה נוף הנחה ראש העיר צביקה גנדלמן להרחיב את העבודות ולכלול בהן גם את שדרות האביב לכל אורכן.

העבודות כוללות פיתוח נרחב, סלילת כביש דו-מסלולי, שבילי אופניים, גינון ותאורה. מדובר ברחוב המהווה חוליה חשובה בפיתוח והנגשת השכונה הוותיקה, וכן הנגשת תיכון בית אליעזר, כך שסלילתו תשפר את רמת הבטיחות בכביש, לטובת נהגים והולכי רגל כאחד ולרווחת השכונה.

פרויקט שדרות האביב הוא המשך לצירים שסללה העירייה במהלך השנים האחרונות במזרח העיר, ביניהם דרך יפה נוף, שקמונה וארבע אגודות. הכביש הנסלל כעת יאפשר יציאה נוחה יותר לצפון העיר ולצפון הארץ לתושבי השכונה ולתושבי חדרה בכלל.

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן