עדכונים חמים
עדכונים חמים
ממשיכים לסייע לעסקים שלנו
שולחנות קק"ל פרדס חנה - כרכור

ממשיכים לסייע לעסקים שלנו

פרדס חנה – כרכור

שולחנות קק”ל הוצבו במרחב הציבורי במטרה לסייע לעסקי המזון המקומיים

השבוע הוצבו שולחנות קק”ל במרחב הציבורי שבמושבה פרדס חנה כרכור, וזו במטרה לסייע לעסקים המקומיים תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול. לצד זאת ראש המועצה, הגר פרי יגור הנחתה לאפשר למרכזים המסחריים להוציא שולחנות וכיסאות למרחב הציבורי, תוך שמירה על ההנחיות, בלי שייחסמו מעברי גישה ובתיאום עם מחלקת רישוי עסקים ואגף שפ”ע.

צעד זה מצטרף גם להחלטתה של הנהלת המועצה לפני כשבוע, למתן פטור משכר דירה לחודש לעסקים שפועלים בנכסי המועצה, וזו במטרה לסייע ועסקים שהיו סגורים במהלך הסגר השלישי ובכלל. סה”כ המועצה פטרה את העסקים השוכרים משלושה חודשי שכירות.

כזכור, סיוע המועצה לעסקים המקומיים החל עם פרוץ מגפת הקורונה, כבר בגל הראשון, אז, בהתאם לחקיקה, המועצה ביטלה את חיובי הארנונה לחודשים מרץ, אפריל ומאי 2020 . הפטור ניתן לעסקים המקומיים בהתאם לקריטריונים שנקבעו בחוק והשיפוי עמד על כשבעה מיליון ₪. ראש המועצה והנהלת המועצה אישרו סל הטבות רחב ובנוסף לסיוע המדינה שכלל: 300 אלף ₪ פטור משכר דירה לחודשיים לעסקים הפועלים בנכסי המועצה, 120 אלף ₪ פטור מאגרת רישיון שילוט, הקלה לבעלי עסקים להארכה של רישיונות עסק או היתר, מסלול ירוק וקיצור בירוקרטיה לבעלי עסקים, סיוע בירוקרטי בהטמעת התו הסגול, סבסוד הכשרות מקצועיות בשיתוף מעו”ף, קמפיינים לעידוד רכישה מקומית בשלטי חוצות וברשתות ועוד.

 

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן