עדכונים חמים
עדכונים חמים
הסתיימה תחרות “חלונות מוארים” בהובלת תחום משפחות צעירות של אגף נוצ”ץ בעירייה
חלון מואר

הסתיימה תחרות “חלונות מוארים” בהובלת תחום משפחות צעירות של אגף נוצ”ץ בעירייה

חלון הזדמנויות

 

במהלך חג החנוכה הוביל אגף נוצ”ץ של העירייה תחרות חלונות מוארים.

במסגרת התחרות קיבלו כ-1000 משפחות ברחבי העיר ערכת יצירה לחלון מואר באמצעות תחום משפחות צעירות במרכז הצעירים העירוני, הפועל במסגרת אגף נוצ”ץ (נוער צבא צעירים) בניהולה של הדר מרום.

המשפחות קישטו את חלונות ביתן, הורים וילדים ביחד, ושלחו תמונות של החלונות המקושטים. הצילומים שהתקבלו השתתפו בתחרות שבמסגרתה נבחרו 10 תמונות אשר זיכו את המשפחות בפרס טעים.

המשפחות העידו כי הפעילות לצביעה וקישוט החלונות סיפקה זמן משפחתי מהנה יחדיו, ולאחר מכן גם הפרס בו זכו שימח אותם והושיב אותם לאכול ביחד.

מנהלת תחום משפחות צעירות מיטל שבת עדכנה כי מרכז הצעירים ימשיך לקיים פעילויות רבות למען המשפחות הצעירות בעיר חדרה.

תחום משפחות צעירות מטפל גם בתושבים צעירים חדשים המגיעים לעיר.

העירייה פועלת לסיוע בקליטת תושבים חדשים בעיר, ובהנחיית ראש העיר צביקה גנדלמן אף גובשה תוכנית קליטה לאור העלייה בנתוני ההגירה החיובית לעיר, ומיקומה של חדרה בעשירייה הפותחת של הערים הזוכות לקלוט אוכלוסייה חדשה.

צעירים ומשפחות צעירות אשר עברו לחדרה בשנה האחרונה מוזמנים להיעזר במרכז הצעירים העירוני, שם ישמחו להציע סיוע בקליטה מיטבית בעיר, הנגשת מידע, סיוע בכל הדרוש, ואפילו שי קטן שיגיע עד לפתח הדלת באהבה. ניתן ליצור קשר עם מנהלת תחום משפחות צעירות במרכז הצעירים, מיטל שבת, בטלפון 04-6331787 או בדוא”ל meital.s@bthere.org.il.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן