עדכונים חמים
עדכונים חמים
גן הגי’מבורי הראשון בישראל נפתח במתחם מול החוף וילג’

גן הגי’מבורי הראשון בישראל נפתח במתחם מול החוף וילג’

השבוע עתיד להיפתח גן הג׳ימבורי הראשון בארץ. הגן המיוחד יפתח במתחם הקניות והבילויים “מול החוף וילג'” הממוקם על כביש החוף בכניסה לחדרה. בעקבות ההגבלות שהוטלו על מתחמי הבילויים והאטרקציות בשל מגפת הקורונה, שטח הג’ימבורי עומד ריק ממבקרים ומעתה יוסב בבקרים לגן ילדים ראשון מסוגו בארץ.

הגן החדש יפעל וינוהל במתכונת היברידית, כלומר ניתן יהיה לרשום את הילדים ברישום חודשי או לחלופין לימים בודדים במהלך החודש, ללא התחייבות לאורך זמן. זאת במטרה להקל על ההורים ולגלות גמישות בתקופה מורכבת זו.

מעבר לשיטת הרישום הגמישה והמותאמת לתקופה הנוכחית, ילדי הגן ייהנו ממתחם מעוצב כג’ימבורי, המעניק להם חווית התפתחות מושלמת בדגש על התמקדות בהתפתחות המוטורית, הקוגניטיבית והרגשית. מתחם הגן הינו חלל ענק וסגור, המורכב מחדרי נושא שונים ומגוונים המותאמים ללימוד תוך חוויה חדשנית. בין החללים ניתן למצוא סופרמרקט, תחנת כיבוי אש, מטוס, חדרי חישה, חדרי מוטוריקה ומשחק, מסלול מכוניות, חלל מוזיקלי ועוד.

הגן מיועד לפעוטות בגילים שלושה חודשים ועד שלוש שנים ויפעל בשלוש קבוצות גיל עם גננות וסייעות מוסמכות.

את גן ג’ימבורי הקימה מעין חקון, הייטקיסטית לשעבר, שהחליטה לעשות הסבה מקצועית לפני פרוץ המגפה. חקון ניהלה את מתחם הג’ימבורי ועתה החליטה להוסיף לו ייעוד נוסף, עד לפתיחת האטרקציות עם הסרת ההגבלות.

החזון בהקמת הגן הוא לספק חוויה חדשנית השונה מגני הילדים בארץ. הגן מעניק לפעוט את הסביבה האופטימלית, הבטוחה והאידיאלית להתפתחות בתנועה, בלמידה תוך כדי משחק, בהפעלת הגוף והחושים וכל זאת בסביבה סטרילית ומאתגרת ליצירת התנסויות שונות,מסבירה חקון.

דניאל אלפי, מנהלת השיווק של מתחם מול החוף וילג’ אומרת כי “הנהלת המתחם מעודדת יצירתיות וחדשנות, בעיקר בימים אלה, כאשר נדרש מאיתנו לצאת מהקופסה ולהתאים את הפעילות שלנו ושל העסקים במתחם להגבלות בשל מגפת הקורונה. הקמת גן ילדים במתחם הבילויים והעסקים בווילג’ תאפשר בעתיד הקרוב נוחות רבה עבור הורים שעובדים במתחם הקניות ובמגדלי המשרדים הממוקמים בו. ההורים יוכלו להיות קרובים לילדיהם ומעבר לכך, העובדה כי מתחם הג׳ימבורי יוסב בבקרים לגן שיפעל גם בעת ההגבלות, וגם לאחר שיוסרו ויפתח בשעות אחר הצוהריים לתנועת מבקרים היא חיובית ואנחנו מברכים על היוזמה.”

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן