עדכונים חמים
עדכונים חמים
אושר להשתמש בחלק ממענקי הפיס לטובת הקמתו של סקייטפארק חדש
בקשת הילדים מראש העיר

אושר להשתמש בחלק ממענקי הפיס לטובת הקמתו של סקייטפארק חדש

גלישה מוצלחת

בישיבתה האחרונה אישרה מועצת העיר את תוכנית החומש של עיריית חדרה למימוש מענקי הפיס.

לרשות העירייה עומד תקציב של כ-26.8 מיליון שקלים לחמש השנים שבין 2019 עד שנת 2023, ומתוך זה נדרשת העירייה להקצות סכום לטובת הפעלתם של פרויקטים חברתיים וקהילתיים המתבצעים כיום מהתקציב השוטף של הרשות.

במסגרת תוכנית זו נענו חברי המועצה להצעת ראש העירייה צביקה גנדלמן ואישרו סף של שמונה מיליון שקלים מתוך תקציב החומש של הפיס, לטובת בניית סקייטפארק במערב העיר.

כזכור, לפני כחצי שנה פנו ילדים משכונות מערב העיר, גבעת אולגה, עין הים וקדמת ים, לראש העירייה בבקשה להקים מתחם סקייטפארק באזורם, בדומה למתחם שהקימה העירייה בשכונת חדרה הצעירה.

לדברי הילדים, בגלל המרחק הגיאוגרפי הם מתקשים להגיע למתחם הסקייטפארק בשכונת חדרה הצעירה ולכן ביקשו להקים מתחם דומה סמוך לשכונות מגוריהם. גנדלמן הבטיח לבדוק ולשקול את הנושא, ולאחר שנמצא שטח מתאים, בסמוך לחוף גבעת אולגה, הורה למנכ”ל העירייה להתחיל בתכנון והקמת המתחם החדש.

האישור של חברי מועצת העיר לתקציב הבנייה ממענקי הפיס יזרז את יישום התוכנית ואת הקמת המתחם להנאת ילדי העיר. גנדלמן: “פנייתם של בני הנוער ממערב העיר ריגשה אותי, וראיתי חשיבות גדולה בקידום התהליך. לאחר פנייתם אמרתי להם כי הנושא ייבדק ורק לאחר מכן נקבל החלטה. התהליך עצמו הוסבר להם בצורה מפורטת, ואני שמח שגם במועצת העיר מייחסים חשיבות לבקשת ילדים ובני נוער לפעילות פנאי, מה שמאפשר לזרז את הקמת הסקייטפארק.”

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן